Salgsrepresentant

UNIKT GULV

Kjell Even Teslow
Salgsansvarlig
Tel.: 92 02 34 20
E-post:  even@uniktgulv.no
Address: Bygdøy Allé 63, 0265 Oslo
Web: www.uniktgulv.no

 

 

NORSKE GULV

Michael Frikk Henriksen
Daglig Leder - Salgsansvarlig
Tel.: 91 30 78 73 
E-post: michael@norskegulv.no
Address: Skoglund, 2069 Jessheim
Web: www.norskegulv.no

 

 

NORGESTRE PROSJEKT AS

Reidar Kristiansen
Daglig Leder
Tel.: 90 59 79 00
E-post: reidar@norgestre.no
Address: Kransen 11, 1166 Oslo
 

 

Riga Parket

Martins Eglitis
Daglig Leder - Salgsansvarlig
Tel.: +371 29209370
E-post: martins@rigaparket.lv

 

 

Janis Glezeris
Parkettarbeider og snekkert jenester
Tel.: +371 26446086
E-post: janis@rigaparket.lv

 

 

Aldis Balodis
Daglig Leder - Produksjonssjef
Telefonnummer: +371 26521613, +371 67626172
E-post: aldis@rigaparket.lv
Address: Riga-Bauska road 21.st km, Ķekava civil parish, Ķekavas district, Latvia

 

  


View Larger Map

 

Office

Riga Parket SIA
Ph: +37167626172, fax: +37167626192
E-post: info@rigaparket.lv
Address: Auglu str 2-23, Riga LV-1002, Latvia

Reg.nr.: 40003685119

VAT nr: LV 40003685119

 

 


 
SIA Riga Parket ir noslēdzis 2016.gada 15. jūlijā līgumu Nr.PAK-LIAA-2016/130
ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu
pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros,
ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds